اخبار بورس

ارزش سهام عدالت افزایش یافت: تجدید نظری در بازار سرمایه

ارزش سهام عدالت افزایش یافت: تجدید نظری در بازار سرمایه

شاخص کل بورس در روز دوم متوالی به سرعت افزایش پیدا کرد و با یک افزایش بیش از ۱۷ هزار واحدی، جایگاه ۲ میلیون و ۱۶ هزار واحد را دوباره به تصاحب خود درآورد. این افزایش باعث شد که در این روز، شاخص کل بازار سرمایه به نسبت ۰.۸۸ درصد تقویت شود.

همچنین شاخص هم وزن نیز با رشد ۰.۸۸ درصدی خود، در کانال ۶۷۸ هزار واحدی ایستاد. این نشان می‌دهد که بخش‌های مختلف بازار سهام در این روز در مسیر صعودی قرار گرفتند.

در این روز، نماد‌های پارسان، وغدیر، شپدیس، فارس و کگل بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص کل بازار سرمایه داشته و به عنوان عوامل اصلی رشد بازار سرمایه شناخته شدند. از سوی دیگر، نماد‌های سفار و سدشت بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص کل بازار سهام گذاشتند و به ترتیب از کاهش مقدار شاخص برای روز به روز جلوگیری کردند.

در پایان معاملات امروز، ارزش سهام عدالت به ۱۳ میلیون و ۵۱۳ هزار و ۷۵۳ تومان رسید که نسبت به روز قبل ۶۵ هزار و ۴۶۶ تومان افزایش یافت. این افزایش به ارزش سهام عدالت افزوده و باعث شد تا ارزش قابل فروش بیشتری از سبد ۵۳۲ هزار تومانی سهام عدالت به ۸ میلیون و ۱۰۸ هزار و ۲۵۱ تومان برسد. این نشانگر افزایش ملموس ارزش سهام در بازار سهام است و نمایانگر روند مثبت در این بازار می‌باشد.

بیشتر بخوانید:

آموزش خرید عرضه اولیه

روش دريافت کد بورس کالا چگونه است؟

کدام سهام بورس را بخریم؟

منبع: nabzebourse

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا