اخبار بیمه

بیمه رازی و برنامه‌های جدید برای توسعه در بازارهای بین‌المللی

“بیمه رازی و برنامه‌های جدید برای توسعه در بازارهای بین‌المللی”

مدیرعامل بیمه رازی اعلام کرد که شرکت بیمه رازی از میان پنج شرکت دارای مجوز قبولی اتکایی از خارج می‌باشد. این امر نمایانگر توان و برنامه عملیاتی موثری است که این شرکت برای ورود به بازارهای بین‌المللی و اتکایی دارد.

تبلیغات

علی جباری، مدیرعامل بیمه رازی، مجوز قبولی اتکایی از خارج توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران به شرکت بیمه رازی تبریک وارد کرده و این مجوز را به عنوان گامی مثبت برای شرکت بیمه رازی ارزیابی کرده است. او تأکید کرد که این مجوز نه تنها نمایانگر توان و قدرت شرکت بیمه رازی است بلکه نشان‌دهنده اهداف آینده و توانایی‌های این شرکت در شرایط سخت اقتصادی و تحریم‌های یکطرفه علیه ایران است.

بیمه رازی با دریافت مجوز قبولی اتکایی از خارج توسعه‌یافته ترین بازار بیمه در جهان را در محدوده خاورمیانه، کشورهای همسایه، اقتصادهای نوظهور، و کشورهایی که تبادلات اقتصادی با ایران دارند، هدف قرار می‌دهد. این مجوز همچنین نشان‌دهنده سرمایه‌گذاری انجام شده، توانایی منابع انسانی بیمه رازی، و برنامه عملیاتی برای ورود به بازار اتکایی است.

استفاده از این مجوز به عنوان یک ابزار در توسعه تجارت بیمه رازی در بازارهای خارجی و افزایش نفوذ در این بازارها از اهداف اصلی این شرکت به شمار می‌آید.

 

بیشتر بخوانید:

معرفی انواع مختلف بیمه

بیمه روستایی

بیمه تکمیلی چیست؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا