اخبار بیمه

شرکت بیمه اتکایی ایران معین با رشد 203 درصدی در حق بیمه تولیدی

شرکت بیمه اتکایی ایران معین با رشد 203 درصدی در حق بیمه تولیدی

بیمه اتکایی ایران معین اعلام کرد که در 7 ماهه نخست سال جاری توانست تحقق کل حق بیمه قبولی اتکایی سال گذشته را داشته باشد. این شرکت از میان 6 شرکت اتکایی با بالاترین پرتفوی قبولی در رشته‌های تخصصی به استثناء درمان، زندگی و ثالث بوده و به دلیل مدیریت بهینه و کارآمد، ترکیب مناسبی از قبولی‌های اتکایی موردی و قراردادی دارد.

در این مدت، حق بیمه تولیدی با رشد 203 درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش یافته و شرکت توانست مقدار سرمایه خود را به 12,500 میلیارد ریال افزایش دهد. این اقدام به عنوان بزرگترین شرکت اتکایی از منظر سرمایه ثبتی در ایران به ثبت رسید و امکان افزایش ظرفیت نگهداری اتکایی و گسترش پرتفوی سرمایه‌گذاری بر اساس آئین‌نامه سرمایه‌گذاری بیمه مرکزی را فراهم کرد.

بیمه اتکایی ایران معین همچنین به دلیل ارزیابی ریسک دقیق و اصولی، حفظ نسبت خسارت پایین را به عنوان یک مزیت عملکردی مورد تأکید قرار داد و تأکید کرد که تعامل موثر با شرکت‌ها و مجموعه‌های مرتبط به دلیل وجود متخصصان جوان و ماهر، به همراه حمایت سهامداران با سرعت و دقت انجام می‌شود.

این شرکت با اطمینان از تحقق بودجه پیش‌بینی شده، امیدوار به رشد پیوسته و موفقیت‌آمیز در آینده شرکت با استقرار و رهبری اعضای جدید هیئت مدیره و با توانمندی کارکنان و حمایت سهامداران است.

بیشتر بخوانید:

بیمه تکمیلی چیست؟

بیمه سلامت همگانی و بیمه سلامت ایرانیان

معرفی انواع مختلف بیمه

منبع: bimc.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا