اخبار بیمه

مدیرعامل بیمه ایران، در ورامین: کنار مردم و نمایندگان باشید

مدیرعامل بیمه ایران، در ورامین: کنار مردم و نمایندگان باشید

در حین بازدید از شعبه ورامین، حسن شریفی، مدیرعامل بیمه ایران، سیاست اصلی این شرکت را در جهت گسترش خدمات پس از فروش و ارائه خسارت با کیفیت به مردم، همچنین اختصاص اختیار به نمایندگان، اعلام کرد. در همین راستا، شریفی و جمالی نژاد، مدیر کل شعب استان تهران، در یک بازدید مشترک به ورامین سفر کردند. او پرداخت سریع به خسارت‌ها را عامل برکت در فعالیت‌های بیمه ایران دانست و در گفت‌وگو با کارکنان، بیان کرد: “تا زمانی که می‌توانید، کنار مردم و همکاران نماینده باشید و خسارت‌ها را سریعتر پرداخت کنید.”

رییس هیات مدیره بیمه ایران با توجه به عملکرد فروش در هفت ماه ابتدایی سال جاری اظهار کرد: “هدف ما از جذب بیمه‌گزاران این نیست که با هر ابزاری آنها را جذب کنیم، بلکه این است که با پرداخت خسارت‌ها به شکل غیرحضوری، فروش حق بیمه نیز افزوده شود.” وی ادامه داد که افزایش رضایت مردم از بیمه ایران، به تداوم رضایت آنها از دولت نیز منجر خواهد شد.

به عنوان یکی از شاخص‌های ارزیابی مدیران، خدمات پس از فروش مطرح شده و مدیران توجه خاصی به این مسئله دارند. درخواست شریفی به مقامات استانی این بود که در سفرهای استانی، مدیران را بر آن داشته باشند که با این شاخص، عملکرد مدیران را ارزیابی کنند.

شریفی همچنین نمایندگان را یکی از مهم‌ترین ذینفعان بیمه ایران خوانده و تأکید کرده است که مدیران باید اختیارات خود را به نمایندگان واجد شرایط تفویض نمایند. در ابتدای بازدید، عمادابادی، رییس شعبه ورامین، با ارائه گزارش عملکرد به مدیرعامل قدردانی کرد و از حضور ایشان در میان کارمندان شعبه سپاس‌گزاری نمود. پیش از این، در مراسم بزرگداشت مرحوم سید میرستار پک، همکار فقید استان تهران، مدیرعامل و هیات همراه حاضر شده و با قرائت فاتحه از خاطرات این فرد بزرگ یاد کردند.

بیشتر بخوانید:

تفاوت بیمه کارگری و کارمندی چیست؟

بیمه روستایی

معرفی انواع مختلف بیمه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا