اخبار طلا

بازار سکه با قیمت دلار داغ شد

بازار سکه با قیمت دلار داغ شد.

بازار سکه با قیمت دلار داغ شد

قیمت سکه در حال حاضر در موقعیت حساسی قرار دارد و در صورتی بتواند بالای ۲۷ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان تثبیت دهد احتمال ورود آن به کانال ۲۸ میلیون تومان محتمل خواهد بود.

به گزارش اخباربانک، قیمت سکه سکه امامی در معاملات نقدی دیروز به پرواز درآمد و از 27 میلیون و 250 هزار تومان به 27میلیون و 800هزار تومان رسید.در معاملات پشت خطی دیشب هم کمتر کسی حاضر بود دست به فروش سکه بزند و فلز گران بهای داخلی در محدوده 27 میلیون و 850 هزار تومان به فروش رسید.

سیگنال شبانه قیمت دلار به بازار سکه

از نگاه تحلیگران اقتصادی یکی از دلایل افزایش قیمت سکه ناشی از نوسان صعودی قیمت دلار بوده است. بنابر ادعای برخی از معامله گران، قیمت دلار در معاملات پشت خطی شب گذشته به مرز 49 هزار تومان نزدیک شد و همین امر سطح انتظارات برای احتمال رشد قیمت سکه در روز جاری را تقویت کرد.در چنین شرایطی سطح قیمتی 28 میلیون و 500 هزار تومانی دیوار محکم پیش روی سکه است. و حمایت 27 میلیون و 200 هزار تومان اولین پل حمایتی سکه است.

خروج بازار سکه از مدار

برخی از معامله گران می گفتند در شرایط فعلی در صورتی که در روز جاری  قیمت دلار  وارد کانال 49 هزار تومان شود این امر ممکن است زمینه ساز ورود سکه به کانال 28میلیون تومان شود.
اثر تحریم ها در بازار سکه
از سوی دیگر در شرایطی که خبر خاصی از مذاکرات برجام به گوش نمی رسد، تحریم‌های جدید علیه ایران مورد توجه معامله‌گران قرار گرفته و باعث شد سطح انتظارات در بازار تا حدودی صعودی شود.اتحادیه اروپا با تکرار ادعای حمایت نظامی ایران از روسیه در جنگ اوکراین، از طریق ارائه پهپادهای جنگی، تحریم‌های جدیدی مرتبط با صنایع پهپادی علیه ایران اعمال کرد

پیش بینی قیمت سکه امروز 4 مرداد

قیمت سکه  در حال حاضر در موقعیت حساسی قرار دارد و در صورتی بتواند بالای ۲۷ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان تثبیت دهد احتمال ورود آن به کانال ۲۸ میلیون تومان محتمل خواهد بود.
با این حال اگر در مرز فعلی یعنی ۲۷ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان حمایت نشود، احتمال عقب‌نشینی تا نیمه کانال مذکور وجود خواهد داشت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا