مقالات ارزدیجیتال

ایردراپ Simple Tap + راهنمای تصویری استخراج

ایردراپ Simple Tap + راهنمای تصویری استخراج

مستقیماً از طریق تلگرام وارد دنیای استخراج رمزنگاری شوید!

Simple App با راه‌اندازی پروژه جدید Simple Tap، فرصتی هیجان‌انگیز برای شما فراهم کرده است تا با استخراج، صاحب توکن‌های SMPL شوید.

Simple Tap با ارائه دو روش نوآورانه برای کسب توکن‌های SMPL، یعنی ضربه زدن و کشاورزی بر اساس زمان، انقلابی در دنیای استخراج به وجود آورده است. مشابه نمونه‌های محبوبی مانند NotCoin و HOT، می‌توانید بدون نیاز به تلاش زیاد و تنها با تعامل با پلتفرم، جوایزی کسب کنید.

مزایای Simple Tap:

 • پشتیبانی توسط تیم Simple: Simple Tap توسط تیمی پشتیبانی می‌شود که به دلیل ارائه خدمات کاربرپسند در نئوبانک رمزنگاری Simple شناخته شده‌اند.
 • استخراج آسان: پیوستن به مزرعه توکن SMPL به‌سادگی کلیک روی یک لینک است.
 • کسب جوایز: با استخراج توکن‌های SMPL و شرکت در ایردراپ، می‌توانید جوایز ارزشمندی کسب کنید.
 • قابلیت نقدشوندگی: توکن‌های SMPL قابل معامله در صرافی Simple Exchange هستند.

آموزش تصویری گام به گام استخراج ایردراپ Simple Tap

1.به ربات Simple Tap در تلگرام با لینک زیر بپیوندید:

https://join.simple.app/?code=2D28D6

2.گزینه Start  را کلیک کنید و سپس گزینه Star now را کلیک کنید. سپس در صفحه بعد برای دفعه اول باید طبق تصویر زیر ایمیلتان را وارد کنید و گزینه Continue را انتخاب کنید. (یک نامه از طرف Simple به ایمیلتان مبنی بر تأییدیه پروفایلتان فرستاده خواهد شد. تأییدیه را انجام دهید)

Simple Tap فرصتی عالی برای کسب درآمد از طریق استخراج رمزنگاری و افزایش سبد ارزهای دیجیتال شماست. همین امروز شروع کنید و از این فرصت طلایی استفاده کنید!

معرفی قسمت­های مختلف ربات Simple Coin

 • بخش Home

در این بخش طبق تصویر زیر  می­توانید با ضربه زدن بر روی سکه توکن SMPL دریافت کنید(تعداد ضربه با کادر قرمز مشخص شده است). در این صفحه همچنین می­توانید Start Farming را کلیک کنید تا به مدت 8 ساعت برای شما توکن SMPL استخراج شود. به ازای هر ساعت 10 توکن SMPL به شما داده خواهد شد.

 بعد از 8 ساعت مراجعه کنید و طبق تصویر زیر گزینه Collect را بزنید تا توکن­های استخراج شده SMPL به موجودیتان اضافه شود. بعد از انتخاب Collect و اضافه شدن توکن­ها، گزینه Start Farming برای شما فعال خواهد شد و می­توانید با انتخاب آن دوباره به مدت 8 توکن SMPL استخراج کنید.

 • بخش Tasks

در بخش Tasks دو دسته کار Social  و Ref وجود دارد. در قسمت Social  تسکهایی مثل عضویت در کانال تلگرام، آکادمی اینستاگرام، دنبال کردن در لینکدین، پیوستن به تیک تاک و … قرار دارد.

 برای بدست آوردن امتیاز این تسکها روی گزینه Start روبروی هر تسک کلیک کنید. وارد صفحه مربوط به آن تسک می­شوید. پنجره آن تسک را ببندید و دوباره وارد قسمت Tasks گزینه Social   شوید. طبق تصویر گزینه Check روبروی تسک مورد نظر برای شما فعال شده است بر روی آن کلیک کنید.

طبق تصویر تیک مربوط به تسک مورد نظر خورده می­شود و امتیاز مربوط به آن تسک به شما داده خواهد شد.

نکته: فقط تسکهای Join Simple App و Join Vertus App را انجام ندهید. چون اپلیکیشن این ایردراپ در ایران در دسترس نیست و با انتخاب ای گزینه­ها ممکن است بات به مشکل برخورد کند و از شما بخواهد از طریق اپلیکیشن وارد شوید.

در قسمت Ref از بخش تسکها فقط توکن پاداش مربوط به دعوت دیگران به شما داده می­شود. امتیاز مربوط به فعالیتی که افرادی که با لینک شما دعوت شده­اند در بخش invite است که در ادامه توضیح داده خواهد شد. در بخش برای دعوت 1 تا 50 نفر برای شما پاداش توکن SMPL در نظر گرفته شده است. لیست پاداش به‌صورت زیر است:

دعوت 1 نفر 100 SMPL

دعوت 5 نفر 2000 SMPL

دعوت 10 نفر 4000 SMPL

دعوت 25 نفر 6000 SMPL

دعوت 50 نفر 8000 SMPL

زمانی که تعداد دعوتهای شما به مرحله مورد نظر برسد، گزینه Claim روبروی آن فعال می­شود و شما می­توانید پاداش مورد نظر را دریافت کنید.

 • بخش Boost

در بخش Boost طبق تصویر زیر کارتهایی وجود دارد که با خرید آن‌ها به‌صورت ساعتی برای شما SMPL استخراج می­کند. برای مثال همان‌طور که در تصویر مشخص است، با خرید کارت Blockchain و پرداخت 100 SMPL به ازای هر ساعت 2 SMPL استخراج می­شود و طی 2 روز اصل هزینه­ای که برای خرید کردید برمی­گردد و از آن به بعد برای شما سود خواهد بود. در بالای همین صفحه Boost بالانس شما و پرافیت شما(میزان استخراج SMPL) به ازای هر ساعت با توجه به Start Farming و محدودیت حداکثر تعداد ضربه شما نشان داده می­شود.

 • بخش Invite

در بخش Invite طبق تصویر زیر با گزینه Invite friend که در پایین تصویر قرار دارد می­توانید لینک دعوت را کپی کنید و در اختیار دیگران بگذارید. هر فرد محدودیت دعوت حداکثر 50 نفر را دارد. همچنین در این صفحه لیست افرادی که با کد شما به ربات پیوستند و میزان توکنی که تاکنون بدست آوردند، مشاهده کنید. و در بالای این صفحه با گزینه Claim rewards پاداش ناشی از فعالیت افرادی که معرفی کردید را بدست آورید.

در هر قسمت از ربات در صورتی که به مشکلی برخوردید بر روی سه نقطه سمت راست بالا که در تمام تصاویر بالا قابل مشاهده است، کلیک کنید و گزینه Reload page  را انتخاب کنید.

ده سوال و پاسخ متداول در مورد Simple Tap

 1. Simple Tap چیست؟

Simple Tap یک پلتفرم جدید است که به شما امکان می دهد با دو روش نوآورانه به نام های ضربه زدن و کشاورزی بر اساس زمان، توکن های SMPL را استخراج کنید.

 1. مزایای استفاده از Simple Tap چیست؟

 • پشتیبانی توسط تیمی مجرب: Simple Tap توسط تیمی پشتیبانی می شود که به دلیل ارائه خدمات کاربرپسند در نئوبانک رمزنگاری Simple شناخته شده اند.
 • استخراج آسان: پیوستن به مزرعه توکن SMPL به سادگی کلیک روی یک لینک است.
 • کسب جوایز: با استخراج توکن های SMPL و شرکت در ایردراپ، می توانید جوایز ارزشمندی کسب کنید.
 • قابلیت نقدشوندگی: توکن های SMPL قابل معامله در صرافی Simple Exchange هستند.
 1. چگونه می توانم در Simple Tap ثبت نام کنم؟

برای ثبت نام در Simple Tap، مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. به ربات Simple Tap در تلگرام با لینک زیر بپیوندید: https://join.simple.app/?code=2D28D6
 2. گزینه Start را کلیک کنید و سپس گزینه Star now را کلیک کنید.
 3. در صفحه بعد ایمیلتان را وارد کنید و گزینه Continue را انتخاب کنید.
 4. یک نامه از طرف Simple به ایمیلتان مبنی بر تاییدیه پروفایلتان فرستاده خواهد شد. تاییدیه را انجام دهید.
 1. چگونه می توانم با ضربه زدن توکن SMPL بدست آورم؟

در بخش خانه ربات Simple Tap، می توانید با ضربه زدن بر روی سکه، توکن SMPL دریافت کنید. تعداد ضربه های شما در یک کادر قرمز نشان داده می شود.

 1. چگونه می توانم با کشاورزی بر اساس زمان توکن SMPL بدست آورم؟

در بخش خانه ربات Simple Tap، می توانید با کلیک بر روی گزینه Start Farming، به مدت 8 ساعت برای شما توکن SMPL استخراج شود. به ازای هر ساعت 10 توکن SMPL به شما داده خواهد شد.

 1. چگونه می توانم توکن های SMPL استخراج شده ام را جمع آوری کنم؟

پس از 8 ساعت، به بخش خانه ربات Simple Tap بروید و گزینه Collect را کلیک کنید تا توکن های استخراج شده SMPL به موجودیتان اضافه شود.

 1. چگونه می توانم توکن های SMPL خود را به پول نقد تبدیل کنم؟

توکن های SMPL قابل معامله در صرافی Simple Exchange هستند. پس از جمع آوری توکن های کافی، می توانید آنها را به ارزهای دیجیتال دیگر یا پول نقد تبدیل کنید.

 1. چگونه می توانم افراد دیگر را به Simple Tap دعوت کنم؟

در بخش Invite ربات Simple Tap، می توانید لینک دعوت خود را کپی کنید و در اختیار دیگران بگذارید. هر فرد محدودیت دعوت حداکثر 50 نفر را دارد.

 1. چه پاداشی برای دعوت افراد دیگر به Simple Tap دریافت می کنم؟

برای هر نفری که با لینک شما به Simple Tap می پیوندد و توکن SMPL استخراج می کند، پاداشی به صورت توکن SMPL دریافت خواهید کرد. تعداد توکن های پاداشی با توجه به تعداد افرادی که دعوت کرده اید متغیر است.

 1. اگر در مورد Simple Tap سوالی دارم، به کجا می توانم مراجعه کنم؟

می توانید به کانال تلگرام Simple Tap به آدرس https://t.me/smpl_app و گرو­های تلگرامی https://t.me/smploffchat و https://t.me/smploffchat بپیوندید.

ممنون که تا پایان مقاله “ایردراپ Simple Tap + راهنمای تصویری استخراج ” همراه ما بودید.

بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا